Sidebar

Renginio pradžia: 2021-07-02 10:00
Renginio pabaiga: 2021-07-02 12:00

Vilniaus universiteto bendruomenės narius, neabejingus mokslo ir technologijų naujovėms, kviečiame jungtis prie Inovacijų klubo -  mokslo ir verslo tinklaveikos platformos. Inovacijų klubas supažindins su universitete kuriamais mokslu grįstais sprendimais kvies akademinę ir verslo bendruomenę diskutuoti apie šiandienos aktualijas, kartu ieškoti bendrų sąsajų ir galimų bendradarbiavimo taškų.  Tad Inovacijų klubo renginiai – gera proga bent trumpam ištrūkti iš savų darbų verpeto, susitikti su kolegomis bei pasisemti įkvėpimo būsimiems moksliniams tyrimams. Na, o visiems, besidomintiems mokslu, Inovacijų klubas padės sekti Vilniaus universiteto mokslo ir inovacijų pulsą.

Pirmojo nuotolinio Inovacijų klubo susitikimo tema - „Mokslo sprendimai 360°: 3D spausdinimas ir odontologija“ Abi šias sritis vienija lazerine 3D spausdinimo technologija kuriami dirbtinio kaulo implantai, pasižymintys pažangiu  biosuderinamumu. Šią technologiją vysto diskusijos pašnekovai:  VU Medicinos fakulteto Odontologijos instituto profesorius dr. Vygandas Rutkūnas bei VU Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro profesorius dr. Mangirdas Malinauskas. 

Registracija į renginį: https://docs.google.com/forms/d/1USazpmZ-185d1FcOwgYnoS_Ko82EwFLmQnYvE13UaYo/edit.  Prisijungimo nuoroda į renginį bus atsiųsta Jūsų nurodytu el.paštu likus dienai iki renginio.

 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos