Aktualūs renginiai / kvietimai
2022-04-25
Penktadienį, balandžio 29 d., 14 val. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro I a. fojė (Saulėtekio al. 7, Vilnius) atidaroma paroda „Sau į kelią aš neėmiau nieko…“, skirta paminėti a. a. docentės dr. Jolantos Kostkevičienės (1962–2021) 60-ąsias gimimo metines.
Jolanta Kostkevičienė – Vilniaus universiteto auklėtinė ir darbuotoja. Visą darbo laiką universitete, skyrė aistringai savo veiklai – Lietuvos algofloros pažinimui. Ji tyrė Lietuvos dumblių ir melsvabakterių įvairovę, atliko biologijos, ekologijos ir taikomuosius tyrimus, dėstė algologiją, hidrobotaniką, dumblių ekologiją, dumblių taksonomiją ir ekologiją, vedė algologijos mokomąsias lauko praktikas. Vadovavo bakalaurų, magistrų ir doktorantės moksliniams darbams.
Dr. J. Kostkevičienė ne kartą buvo išrinkta geriausia metų dėstytoja, išleido vadovėlį „Algologija”, skirtą aukštųjų mokyklų studentams, stažavosi įvairiuose Europos universitetuose. Tai ji įkūrė Lietuvos algologų draugiją ir buvo ilgametė jos pirmininkė, buvo Lietuvos hidrobiologų draugijos, Tarptautinės limnologų asociacijos narė ir Baltijos regiono Raudonosios knygos komisijos ekspertė.
Parodoje bus eksponuojami dr. J. Kostkevičienės dokumentai, rankraščiai, susiję su mokslo ir studijų veikla, nuotraukose užfiksuotos kelionių akimirkos bei jos sukurti keramikos dirbiniai.
Paroda veiks nuo 2022 m. balandžio 29 d. iki gegužės 11 d.
Ankstesni renginiai / kvietimai
2022-03-31 / 2022-05-31:
VU 443: „Spectrum“ iliustracijų paroda VU Didžiajame kieme.
2021-09-06:
Atvira ir nemokama Vilniaus universiteto organizuojama A. Sutkaus ir A. Morozovo fotografijų paroda „Universiteto žmonės“ nuo rugsėjo 9 d. iki spalio 28 d. veiks VU Didžiajame kieme, Universiteto g. 3.
2021-05-30:
Lietuvos gyvybės mokslų industrijos pasiekimų stendą sukūrusi Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gyvybės mokslų inovatorius vėl kviečia teikti savo inovacijas ir kartu populiarinti Lietuvos gyvybės mokslų potencialą: https://mita.lrv.lt/lt/naujienos/mita-kviecia-kartu-populiarinti-lietuvoje-sukurtas-gyvybes-mokslu-inovacijas
Pateikti per trejus pastaruosius metus sukurtą inovaciją stendo konkursui galima iki š. m. gegužės 30 d. Daugiau informacijos apie reikalavimus inovacijoms ir paraiškų vertinimą rasite čia.
2021-04-09:
Tikrai žinote kaip atrodo AKIS? O gal smalsu KOKS PIRŠTAS liko arklio kanopoje?
Visa tai ir dar daug įdomių dalykų kviečiame pamatyti VU Zoologijos muziejaus organizuotoje virtualioje parodoje.
Šią parodą Jums dovanoja Gabrielė Rukuižaitė, VU IF Kultūros istorijos ir antropologijos studentė (III kurso), atsiskaitydama už bakalauro studijų praktiką VU Zoologijos muziejuje, kurios metu archyvavo VU mokslininko A. Mačionio darbus, kuriam šiemet būtų 115 metų...
Virtuali paroda veiks nuo 2021 balandžio 9 d. iki gegužės 6 d.