Sidebar

Vasario 18-os popietę VIlniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Zoologijos muziejuje lankėsi LRT laidų "Daiktų istorijos" vedėjas, menotyrininkas Saulius Pilinkus su žurnaliste Edita Mildažyte. Jie bandė atrasti istoriją, senesnę už prof. T. Ivanausko įrašytąją ir teigiančią, kad pirmosios gyvūnų iškamšos siekia mumijų laikus, o Lietuvoje seniausiosios yra pakliuvusios į Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Zoologijos muziejų...

Sveikiname visus Vilniaus Universiteto Zoologijos muziejaus lankytojus - esamus, buvusius ir būsimus - su Naujais 2019-ais metais! Lauksime Jūsų klausimų, komentarų, pasiūlymų, naujų idėjų, dovanų, naujų 2 % - o trumpai tariant - JŪSŲ mums taip svarbaus DĖMESIO!

Kviečiame pažiūrėti naujausią reportažą ir lauksime lankantis dar ne kartą!

Delfi Grynas reportažas

Spalio 1 dieną startuoja tarptautinės savanorės iš Katalonijos (Ispanija) Alba Avila Grimaldos visuomenės švietimo projektas ,,Neįtikėtini VU Zoologijos muziejaus gyvūnai", pratęsiantis inciatyvą reguliariai pristatyti naują gyvūną ar gyvūnų grupę, kuriuos galite pamatyti apsilankę VU Zoologijos muziejuje.

Birželio 12 dieną, nuo 12 val. ir nuo 13val. kviečiame susipažinti su išmania Zoologijos muziejaus ekspocizija, sukurta pasitelkiant papildytos realybės programėlę HP Reveal (buvusi Aurasma). Ekspozicijos tikslas - parodyti paukščių paprastą ir tuo pačiu įspūdingą gyvenimą.

Projekto "NORDBALTIC INCUBATOR 2017" metu režisierė Miglė Kriaučiūnaitė sukūrė dokumentinį filmą "Privatus miesto paukščių gyvenimas". Filmavimai vyko ir VU Zoologijos muziejuje, o apie paukščius čia pasakojo Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto Zoologijos katedros dėstytojas Saulis Skuja.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos