2022 metais VU Zoologijos muziejus pradėjo naują bendradarbiavimo partnerystės projektą su Italija ir Malta „Platforma inovacijoms gamtos mokslų internetiniame ugdyme“ (LINNEO). Projektas vykdomas su VU Botanikos sodu. Kūrimo procese dalyvauja ir Gedimino miesto mokykla, jie bus ir pirmieji platformos bandytojai.

20231108 104705

LINNEO projektu siekiama sukurti internetinę platformą, kur būtų mokymosi resursai pamokoms ir mokomieji žaidimai, kurie galėtų sustiprinti pradinių klasių mokytojų ir mokyklų gebėjimus teikti novatorišką, veiksmingą ir motyvuojantį gamtos mokslų skaitmeninį švietimą.

Numatomi rezultatai:

1. Internetinė gamtos mokslų pradiniam ugdymui platforma;

2. Skaitmeniniai ištekliai;

3. Daugkartinio naudojimo veiklų ir didaktinių priemonių rinkinys.

4. Internetinis gamtos mokslų kursas.

Projekto vykdytojai: Lina Švambarienė (VU GMC), J. Skuja, V. Kuznecova, G. Skujienė (VU Zoologijos muziejus) ir R. Ryliškienė (VU Botanikos sodas).