Birželio 12 dieną, nuo 12 val. ir nuo 13val. kviečiame susipažinti su išmania Zoologijos muziejaus ekspocizija, sukurta pasitelkiant papildytos realybės programėlę HP Reveal (buvusi Aurasma). Ekspozicijos tikslas - parodyti paukščių paprastą ir tuo pačiu įspūdingą gyvenimą.

Bus vaizduojama paukščių “meilė”, išgyvenimas, poravimasis... Apsilankykite ir sužinokite daugiau apie paukščius ir jų paslaptis.

Organizatoriai: Kajus Lukšys, Karalienės Mortos mokyklos ketvirtos klasės mokinys. Konsultantai: dr. G. Skujienė, VU zoologijos muziejaus vadovė ir mokytojas S. Saarmann, Karalienės Mortos mokykla