Lietuvos Respublikos Seimas 2021 m. gegužės 13 d. nutarimu Nr. XIV-307 paskelbė, kad 2022 metai skelbiami Gyvūnų gerovės metais.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2021 m. gruodžio 1 d. nutarimu Nr.1026 patvirtino Gyvūnų gerovės metų minėjimo 2022 metais planą, kurį galima rasti:

Vilniaus universiteto Zoologijos muziejus prisidės prie šių Gyvūnų gerovės metų minėjimo kartu su Baltijos laboratorinių gyvūnų mokslo asociacija 2022 m. I ketvirtyje organizuodami konferenciją „Gyvūnų gerovė moksliniuose tyrimuose“ ir parodą „Nuo vivisekcijos iki gyvūnų teisių“

Taip pat sieksime organizuoti visuomenės (ir mokinių) švietimą gyvūnų gerovės klausimais Vilniaus universiteto zoologijos muziejuje: ekskursijas-edukacijas, renginius, savanorystės iniciatyvas visus 2022 metus.

Kviečiame sekti informaciją, rūpintis GYVŪNŲ GEROVE, ir jei domina, lankytis mūsų organizuojamose veiklose!

VU Zoologijos muziejaus kolektyvas