Sidebar

gmc ek

Mokslas - tai nuostabi kelionė. Keliaukime kartu!

Ši studijų programa supažindina su naujausiais aplinkotyros ir aplinkotvarkos pasiekimais, ugdo savarankiško darbo sprendžiant įvairaus lygmens aplinkos būklės ir jos tvarkymo problemas, gebėjimus, asmenybės profesinį iniciatyvumą, kūrybingumą bei komunikabilumą darbui kolektyvuose, racionalių, integruotų su kitų sričių specialistais sprendimo būdų pasirinkimą, taikymą ir tolesnį įgyvendinimą. Suformuoja praktinius įgūdžius atliekant integruotus mokslinius tyrimus ir jų rezultatų pritaikymą aplinkotvarkinių projektų realizacijoje. Programa ruošiamiems specialistams suteikia kuo platesnius praktinius įgūdžius aplinkotyros ir aplinkotvarkos srityse, ugdo pagarbą savo profesijai, globaliajai aplinkai, aplinkosauginę moralę ir etiką.

Kvalifikacinis laipsnis: fizinių mokslų magistras

Trukmė: 2 metai

Studijų forma: nuolatinės studijos

Į šią studijų programą priimami:

  • biomedicinos, fizinių ir technologijos mokslų sričių visų krypčių bei vadybos pirmosios pakopos studijų programų absolventai.
  • pirmosios pakopos koleginių studijų absolventai, baigę Vilniaus universite biologijos papildomųjų studijų programą.

Karjeros galimybės:

Absolventai gali dirbti švietimo, gamtosaugos / gamtotvarkos srityse su ekologinėmis problemomis bei jų valdymu susijusiose valstybinėse, komercinėse, nevyriausybinėse organizacijose, siekti karjeros įvairiose vyriausybinėse aplinkosaugos ūkio sektoriaus (valstybiniame, savivaldos institucijų lygmenyje) įstaigose, vystyti savo verslą.

Aplinkotyros ir aplinkotvarkos studijų programos komitetas:

Pirmininkas: doc. Dr. Gytautas Ignatavičius ()

Nariai:

Prof. Alius Ulevičius
Doc. Dr. Jonas Satkūnas
Dr. Virginija Kalcienė
Dr. Vaidotas Valskys
Gaudenta Sakalauskienė – socialinis partneris (UAB Daugėla).

Daugiau apie galimybes, kurias suteikia GMC, sužinosite čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos