Sidebar

 

 

Visą bendrą informaciją, susijusią su COVID-19, nuolat atnaujina VU administracija. Ją rasite VU tinklalapyje 

 

Nuo 2021-08--30 atnaujinta su COVID-19 susijusi informacija:

Vilniaus Universiteto Rektorius išplatino laišką, kuriame primena, kaip saugiai dirbsime ir mokysimės nuo rugsėjo 1 d.
Šiame laiške pakartotinai primenama, kad pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Darbo grupės koronaviruso prevencijai Universitete sprendimus kontaktiniame studijų procese galės dalyvauti tik neturintys virusui būdingų simptomų bendruomenės nariai, turintys galimybių pasą, ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą (ar jiems prilygstantį dokumentą). Pagal LR Vyriausybės tvarką, neturintys galimybių paso švietimo darbuotojai kas 7-10 dienų testuojami profilaktiškai nemokamai.

Išimtys gali būti taikomos individualiai, atsižvelgiant į medicinines priežastis. Tai galioja GMC studentams, dėstytojams bei darbuotojams. Daugiau informacijos apie galimybių pasą 

Nuo rugsėjo 1 d. ateinant į darbą ar studijas, prie GMC įėjimo reikės parodyti galiojantį galimybių pasą. Kad tikrinimo procesas būtų greitas ir sklandus, prašome jį paruošti iš anksto. Į paskaitas prašome atvykti šiek tiek anksčiau.

Kadangi darbas laboratorijose yra sudėtinė GMC vykdomų studijų dalis, mokytis vien per nuotolį nėra galimybės, tad nepasiskiepijusiems ir neturintiems medicininės pateisinančios priežasties studentams studijas rekomenduojama sustabdyti.

Aktuali su COVID-19 susijusi informacija VU tinklalapyje

Jei studentas pasiskiepijęs viena doze, jam bus taikomas pereinamas laikotarpis (iki spalio 15 d.), kai už PGR jam nereikės mokėti (keičiamas OV 1336, tada registruosis per 1808, kaip ir tie, kuriems PGR nemokamas dėl kontraindikacijų).

VU GMC paskaitos ir seminarai vyks ir gyvai ir nuotoliniu būdu (kiekvienas dėstytojas pristatys per pirmą paskaitą savo planą), BUS vyks tik nuotoliniu būdu, pratybos, lab. darbai – tik gyvai, kontaktiniu būdu.

 

 
 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos