Vadovo vardas ir pavardė: dr. Liepa Gasiulė

El.pašto adresas:

Institucija (Įmonė), Padalinys: GMC

Preliminari tema (lietuvių ir anglų k.) : Metionino adenoziltransferazės MAT2A pritaikymas DNR žymėjimui in vitro ir gyvose ląstelėse

Trumpas praktikos aprašymas, darbo pobūdis: Praktikos metu bus dirbama su metionino adenoziltansferaze ir jos katalitiniais mutantais, siekiant pritaikyti šį fermentą sintetinti AdoMet analogus. Tyrimų metu bus vykdoma mutagenezė, baltymų gryninimas, baltymų aktyvumo tyrimai. Taip pat dirbama su vėžinėmis ląstelėmis, įvedamos mutacijos, siekiant susintetinti AdoMet kofaktorius ląstelių viduje.

Reikalavimai praktikantui: Bakalaurantas(-ė) Magistrantas(-ė)

Pasiūlymas galioja iki: 2024-09-01