Vadovo vardas ir pavardė: Linas Mažutis

El.pašto adresas:

Institucija (Įmonė), Padalinys: VU GMC Biotechnologijos Institutas

Preliminari tema : Pavienių ląstelių epigenomika

Trumpas praktikos aprašymas, darbo pobūdis: Epigenetiniai faktoriai turi svarbią reikšmę reguliuojant genų raišką. Epigenetinis transkripcijos reguliavimas yra sutrikęs įvairių ligų atvejais, todėl daugelis pasaulio mokslo centrų siekia geriau suprasti „paslėptas“ epigenomo biologines funkcijas. Mūsų laboratorijoje mes siekiame sukurti naują technologiją įgalinančią atlikti pavienių ląstelių transkriptomos ir epigenomo sąryšį. Siūlome praktikos vietą 4-kursių bakalauro arba pirmų metų magistro studentams iš biochemijos, biofizikos, bioinformatikos, arba molekulinės biologijos specialybės. Kandidatas(ė) turės galimybę išmokti naujausius pavienių ląstelių epigenomikos ir transkriptomikos metodus, įvaldyti mikroskysčių technologijas bei prisidėti naujų technologijų kūrimo. Studentas(ė) bus įdarbinti.

Reikalavimai praktikantui: Bakalaurantas(-ė) Magistrantas(-ė)

Pasiūlymas galioja iki: 2022-06-30

Papildoma informacija: Reikalavimai : 4 metų bakalauras arba 1 metų magistrantas.