Šiuolaikiniai įrankiai, tokie kaip CRISPR, pakeitė genomo redagavimą. Tačiau kalbant apie jų taikymą gyvuose organizmuose, jų molekulinis dydis ir redagavimo veiksnumas gali būti riboti. Šio projekto tikslas – sukurti naujus genomo redagavimo įrankius, kurie leistų įveikti šiuos apribojimus.
Kandidatas naudos molekulinę biologijos ir biochemijos žinias, siekiant sukurti ir įvertinti daugybę naujų genomo redagavimo įrankių. Visų pirma, naujos hiperkompaktiškos CRISPR sistemos bus naudojamos kaip pagrindas sintezei su fermentiniais domenais, kurie palengvina naujos kartos programas, pavyzdžiui, pagrindinį redagavimą. Be to, bus apibūdinti ir naudojami genomo redagavimui nauji fermentai, turintys nukleino rūgštis modifikuojančią veiklą. Siekdamas suprasti naujų fermentų molekulinius mechanizmus, doktorantas naudos struktūrinės biologijos (krioEM), biochemijos ir molekulinės biologijos metodus.