Baltymų vienetų vizualizacija per elektroninę mikroskopiją naudojant metalinius nanoplius dažniausiai pasiekama naudojant imunoaukso nanoplių nusėdimą, tačiau su šia technologija susijusios technologinės ribos.
Šiame projekte jūs tyrinėsite genetiškai įterptus ataskaitų žymenis baltymų vienetų vizualizacijai ląstelėse naudojant elektroninę mikroskopiją ir programuojamus nukleazes. Projekto tikslas yra sukurti stabilias linijas, kurios koduotų genetiškai įterptus ataskaitų žymenis, kurie būtų pritvirtinti prie terapinių interesų keliančių baltymų ir žmogaus ląstelių sistemų, įskaitant žmogaus iPS ląsteles ir imunines efektorines ląsteles.
Mūsų projekte jūs išmoksite optimizuoti diferenciacijos protokolus, pasinaudodami genomo inžinerija. Jūs sukursite genetiškai inžinierizuotų ląstelių pagrindines atsargas, kurios galės būti naudojamos mechanistiniam nagrinėjimui, naudojant EM vizualizaciją glaudžiai bendradarbiaujant su partneriais. Jūs būsite priimtas EMBL-VU Genomo redagavimo technologijų institute. Jūsų vadovas bus Dr. Jonathanas Arias (Grupės vadovas), žinomas genomo redagavimo ir iPS ląstelių platformų srityse. Jis jums padės kurti mokslinius straipsnius ir patentes su komerciniu potencialu. Sužinokite daugiau apie mus svetainėje https://www.gmc.vu.lt/en/group-of-cell-therapeutics.