Siūlomu tyrimu siekiama įvertinti galimybes naudoti elektroencefalogramos (EEG) nuostoviuosius atsakus subjektyvaus kognityvinio darbo krūvio ir protinio nuovargio vystymosi stebėjimui. Nors nuostovieji atsakai patraukė dėmesį kaip daug žadantis neuropsichiatrinių sutrikimų biomarkeris, jų jautrumas dėmesio lygiui, reikalingam gaunamai sensorinei stimuliacijai apdoroti, daro šiuos atsakus perspektyviu įrankiu neurotechnologiniuose sprendimuose. Siūlomas tyrimas praplės nuostoviųjų atsakų, kaip biožymenų neuroninių tinklų funkcionavimui įvertinti, taikymą.