Greitas ir paprastas DNR/RNR nustatymas yra reikšminga neišspręsta problema. DNR/RNR oligonukleotidus reikia nustatyti įvairiems pritaikymams, pvz., medicinos diagnostika (taškinės genų mutacijos, virusų ir kitų patogenų nustatymas), biotechnologija (RNR oligonukleotidų kiekio nustatymas vakcinose), ar maisto produktų kokybės tyrimuose (GMO nustatymas). Dabartinės PGR pagrįstos DNR/RNR nustatymo technologijos yra ribotos – užtrunka ilgai ir kainuoja santykinai brangiai. Šios doktorantūros tikslas – vykdyti mokslinius tyrimus siekiant sukurti naujus elektrocheminius biojutiklius DND/RNR nukleotidų nustatymui bei ištirti fundamentalias DNR/RNR savybes kuomet nukleorūgštys yra įmobilizuotos ant įvairių paviršių. Doktorantūros metu bus vykdomi šie moksliniai tyrimai: i) kuriamos nanostruktūrizuotos dangos skirtos DNR oligonukleotidų imobilizavimui; ii) ieškoma baltymų/junginių, kurie būtų aktyvinami tikslinėmis nukleotidų sekomis ir suteiktų galimybę stiprinti signalą (pvz., Cas12a ar kiti), iii) tiriamos fundamentinės DNR/RNR savybės kuomet oligonukleotidai yra įmobilizuoti ant paviršių (elektrodų pernašos greitis, konformacija); iv) kuriami biojutikliai, kurie leistų nustatyti tikslines ieškomas sekas ir pasižymėtų patobulintais analiziniais parametrais lyginant su dabartinėmis technologijomis.