Monoamino oksidazės A ir B (MAO A ir B) katalizuoja neuromediatorių metabolizmą ir reguliuoja jų lygį žmogaus organizme. Todėl šių fermentų slopikliai yra svarbūs gydant depresiją ir Parkinsono bei kitas neurologines ligas. Taigi, nauji metodai, skirti greitai aptikti šių fermentų slopiklius, yra svarbūs šiuolaikinei medicinai. Šios doktorantūros metu bus ieškomi nauji grįžtami slopikliai, atrankūs MAO A arba B fermentams, pasitelkiant elektrocheminiais biojutikliais. Šios paieškoms bus naudojami gerai žinomi dažikliai ir kiti organiniai junginiai. Atrinktų junginių slopinimo savybės bus lyginimas su gerai žinomais vaistais. Taip pat bus atliekami šių fermentų aktyviųjų centrų su potencialias slopikliais teoriniai modeliavimai siekiant rasti slopiklių struktūrines tendencijas.