Citotoksinės veiklos subtilus moduliavimas yra svarbus genetiškai inžinierizuotų imuninių ląstelių aspektas, leidžiantis joms geriau prisitaikyti prie organizmo kovos su vėžiu sąlygų, tuo pačiu mažinant žalingus neatsižvelgiant į tikslą atsirandančius poveikius.

Šiame projekte jūs tyrinėsite imuninių efektorinių ląstelių moduliavimą programuojamais nukleazėmis siekiant funkcijos praradimo ir funkcijos padidinimo. Projekto tikslas yra sukurti stabilias linijas, kurios galėtų būti naudojamos terapiniam prototipavimui su in vitro patvirtinimu žmogaus ląstelių sistemose, įskaitant žmogaus iPS ląsteles ir imunines efektorines ląsteles.

Mūsų projekte jūs išmoksite optimizuoti diferenciacijos protokolus, pasinaudodami genomo inžinerija. Jūs sukursite genetiškai inžinierizuotų ląstelių pagrindines atsargas, kurios galės būti naudojamos imuninių efektorinių mechanizmų mechanistinei analizei. Jūs būsite priimtas EMBL-VU Genomo redagavimo technologijų institute. Jūsų vadovas bus Dr. Jonathanas Arias (Grupės vadovas), ekspertas genomo redagavimo ir iPS ląstelių platformose. Jis jums padės kurti mokslinius straipsnius ir patentes su komerciniu potencialu. Sužinokite daugiau apie mus svetainėje https://www.gmc.vu.lt/en/group-of-cell-therapeutics.