Vadovaudamasi Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC)  Biomokslų instituto nuostatų, 20.2 punktu VU GMC Taryba skelbia konkursą Biomokslų instituto direktoriaus (-ės) pareigoms užimti 5 (penkerių) metų kadencijai.

Darbo pobūdis

• Kurti ir įgyvendinti Instituto veiklos planą, vadovaujantis Universiteto strateginiu veiklos planu bei Gyvybės mokslų centro veiklos planu;
  • Užtikrinti Instituto veiklos atitikimą Universiteto Statutui, kitiems įstatymams, Universiteto teisės aktams, Gyvybės mokslų centro bei Biomokslų instituto nuostatams;
  • Užtikrinti Instituto mokslinių tyrimų efektyvumą bei raidos kokybę;
  • Užtikrinti Instituto darbuotojų dalyvavimą studijų procese;
  • Plėsti Instituto tarptautinius ir verslo ryšius;
  • Užtikrinti efektyvų Instituto finansinių ir žmogiškųjų išteklių valdymą;
  • Teikti Gyvybės mokslų centro direktoriui siūlymus ir ataskaitas, susijusius su Instituto vykdoma mokslo ir studijų veikla.

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys mokslo daktaro laipsnį (gamtos mokslų srityje).

Jeigu susidomėjote, kviečiame pateikti žemiau nurodytus dokumentus (lietuvių kalba).

Reikalingi dokumentai:

• Prašymas dalyvauti konkurse;
  • Gyvenimo aprašymas (CV);
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • Mokslinį laipsnį nurodančio dokumento kopija;
  • Motyvacinis laiškas ir veiklos programa (ne daugiau kaip 1 psl.).

Dokumentai pateikiami el. paštu arba arba užklijuotame voke GMC rinkimų komisijai adresu Saulėtekio al. 7, C510 kab. arba C526, LT-10257, Vilnius, Lietuva, iki 2020 m. gruodžio 21 d. 15:00 val. (vietos laiku). Vėliau pateikti dokumentai nebus priimami.

Svarbu: Jei dokumentai buvo siunčiami elektroniniu paštu, jų originalai arba kopijos užklijuotame voke taip pat turi būti pristatyti VU GMC rinkimų komisijai paštu arba per kurjerių tarnybą iki 2020 m. gruodžio 21 d. Dokumentai pašto (kurjerių) tarnybai turi būti įteikti ne vėliau kaip gruodžio 20 d. ir ant voko turi būti tai patvirtinantis pašto (kurjerių tarnybos) spaudas.

Kandidatų į VU GMC Biomokslų instituto direktoriaus poziciją debatų (programų pristatymų instituto bendruomenei) pradžia – 2021 m. sausio 4 d. 14 val.

Direktorių 2021 m. sausio 5 d. slaptu balsavimu rinks Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Instituto mokslo darbuotojai ir dėstytojai.

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

Eugenijus Jovaiša, el. paštas: , tel. +370 5 223 4380, +370 682 72977