VU GMC kviečia dalyvauti Lietuvos mokslo tarybos paskelbtame kvietime teikti paraiškas finansuoti projektus pagal 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ įgyvendinimo iniciatyvą „Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas“.

Daugiau informacijos apie kvietimą:

Paraiškos teikiamos iki 2020 m. kovo 6 d., 23:59 val.

Podoktorantūros stažuočių vykdymas priklausys nuo finansavimo galimybių užtikrinimo.

Stažuotojų ieško:

Dr. V. Smirnovas, , tema: amiloidinių baltymų agregacija. Galimi kandiatai iš biochemijos, biofizikos, molekulinės biologijos, chemijos inžinerijos, chemijos, fizikos, matematikos ar informatikos krypčių.

Dr. L. Mažutis, , tema: mikroskysčių technologijos pavienių ląstelių genomikos tyrimams. Pageidautini kandidatai, įgiję biochemijos, molekulinės biologijos ar biofizikos magistro laipsnį.

Dr. M. Margelevičius, , tema: metodai baltymų sekoms, reprezentuojamoms simbolių eilutėmis, analizuoti. Tyrimai siejais su bent viena ar visomis šiomis sritimis: didelių duomenų analize, matematiniu modeliavimu, dirbtiniais neuroniniais tinklais, lygiagrečiais/aukšto našumo skaičiavimais, GPU programavimu. Galimi kandidatai: matematikos, informatikos, bioinformatikos krypčių. Programavimo įgūdžiai būtini.

Dr. E. Lastauskienė, , tema: odos mikrobiotos tyrimai diabetu sergančiuose pacientuose. Galimi kandidatai iš mikrobiologijos, molekulinės biologijos, genetikos, farmacijos, genetikos krypčių.

Dr. I. Matijošytė, , tema: augalinių baltymų fermentinės hidrolizės tyrimai. Galimi kandidatai iš biochemijos, molekulinės biologijos, chemijos inžinerijos, chemijos, bioinformatikos krypčių.

Prof. habil. dr. I. Pašakinskienė, , tema: genų, veikiančių strigolaktono signaliniame kelyje ir įtakojančių augalų morfogenezę, paieška ir charakterizavimas („1000 Plant Transcriptome“ ir kitos augalų genomikos informacinės DB). Bioinformatikos įrankiai ir sekvenavimas, funkcinis genų validavimas. Galimi kandidatai iš molekulinės biologijos, genetikos, biotechnologijos bei bioinformatikos krypčių.

Dr. R. Budvytytė, , tema: netvarkių baltymų sąveikos su lipidinėmis membranomis tyrimas. Galimi kandidatai iš biochemijos, biofizikos, molekulinės biologijos, chemijos krypčių.

Dr. M. Valius, m, tema: vėžinių ląstelių atsparumo vaistams mechanizmų tyrimas. Kandidatai: molekuliniai biologai, ląstelės biologai, bioinformatikai ir kt.

Dr. I. Griškova-Bulanova, , tema: smegenų būsenų elektrofiziologinės apraiškos. Galimi kandidatai iš biologijos, psichologijos, fizikos krypčių.