Naujuosius metus pradedame puikiu tarptautiniu renginiu - sausio 3-ąją VU GMC šurmuliuoja tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „Vita Scientia“.

„Nepaprastai džiugu, kad į šių metų renginį susirinko visas būrys garsių Lietuvos ir pasaulio tyrėjų, - konferencijos atidaryme sakė viena jos organizatorių, VU GMC mokslininkė I. Songailienė. - Šių metų „Vita Scientia“ programa susidomėjo ir itin daug studentų, tame tarpe ir studijuojančių Lietuvoje pagal „Erasmus“ programą. Tai tik dar kartą patvirtina, kad VU GMC yra atviras visiems, o tarptautiškumas ir aukščiausia kokybė yra neabejotini Gyvybės mokslų centro prioritetai”.

Kas dvejus metus VU GMC mokslininkų iniciatyva organizuojama „Vita Scientia“ konferencija sukviečia kolegas iš Lietuvos ir užsienio tyrėjus pasidalinti savo pasiekimais ir patirtimi.

Šių metų programoje dalyvių pristatymai suskirstyti į dvi plačias sesijas. Pirmojoje sesijoje savo darbus pristatys kviestinis svečias dr. Daan Swarts iš Nyderlandų, dirbantis su prokariotų imuninėmis sistemomis. Antrosios sesijos metu prof. dr. Valentin Nägerl iš Prancūzijos papasakos apie itin didelės raiškos mikroskopijos pritaikymą ir pasiekimus neuromokslų srityje, o dr. Andrew Hammond iš Jungtinės Karalystės pristatys pranešimą apie maliarijos pernešėjų genetinio ribojimo technologiją.

x3 naujas

x1 naujas