Iš Vilniaus universiteto studentų sudaryta "Vilnius-Lithuania iGEM" komanda, šį rudenį jau penktus metus iš eilės dalyvavusi prestižiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ (International Genetically Engineered Machine) ir atstovavusi Lietuvai, ieško naujų narių.

2019-ųjų metų "Vilnius-Lithuania iGEM" komanda savo pasirodymą šį sezoną jau baigė, tačiau siekdami užtikrinti sėkmingą lietuvių dalyvavimą šiame konkurse, jos atstovai jau pradėjo burti naują "Vilnius-Lithuania iGEM" komandą 2020-iesiems. "iGEM" konkurso koncepcija itin tarpdiscipliniška – komandos veiklos apima ne tik darbą laboratorijoje, bet ir įvairaus pobūdžio renginių organizavimą, komunikacijos ir marketingo sritis.

Todėl siekiama, kad kuo daugiau skirtingų VU fakultetų studentų sužinotų apie galimybę prisijungti prie tarpdiscipliniškos "iGEM komandos". Visi norintys prisijungti prie naujosios komandos turi užpildyti atrankos anketa: http://bit.ly/Application_Form_2020. Anketą kviečiame pildyti iki gruodžio 1 d.!