Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) studentų, į pasirinktas studijas pasineriančių visa širdimi, pastangos ir entuziazmas visada sulaukia įvertinimo. Ketvirtadienį VU GMC vardinės stipendijos skyrimo komisija apdovanojo eilę studentų, aktyviai besigilinančių į mokslo ir žinių pasaulį, dalyvaujančių mokslo populiarinimo ir organizacinėje veikloje.

Už puikius mokslo rezultatus, aktyvią mokslinę, mokslo populiarinimo ir organizacinę veiklą  2019 m. GMC vardinė vienkartinė stipendija skirta šiems I ir II studijų pakopų studentams:

Emilijai Karazijaitei (II studijų pakopos studentė, Molekulinės biologijos stud. programa);

Rūtai Maleckaitei (II studijų pakopos studentas, Genetikos stud. programa);

Justui Ritmejeriui (II studijų pakopos studentas, Biochemijos stud. programa);
Giedrei Skliutei (II studijų pakopos studentė, Molekulinės biologijos stud. programa);

Robertai Statkevičiūtė (II studijų pakopos studentas, Mikrobiologijos stud. programa);

Kornelijai Vitkutei (II studijų pakopos studentė, Neurobiologijos stud. programa);

Justinai Žvirblytei (II studijų pakopos studentė, Molekulinės biologijos stud. programa);

Kristinai Žukauskaitei (II studijų pakopos studentė, Molekulinės biologijos stud. programa);

Taip pat GMC vardinė vienkartinė stipendija skirta šiems III studijų pakopos studentams (doktorantams):

Alionai Špakovai (III studijų pakopa)

Mantui Žiauniui (III studijų pakopa)

Dominykai Dapkutei (III studijų pakopa)

GMC vardinės stipendijos komisiją sudarė: dr. Ingrida Prigodina Lukošienė (pirmininkė), dr. R. Budvytytė (narys), dr. doc. K. Daniūnaitė (narys), dr. J. Dapkūnas (narys), E. Paplauskaitė (studentų atstovė).

„Sveikiname ir labai džiaugiamės šiais studentų pasiekimais“, – sakė komisijos pirmininkė dr. Ingrida Prigodina Lukošienė. – GMC siekiame sudaryti geriausias sąlygas naujiems talentams skleistis, o gabiausią jaunimą visada stengsimės motyvuoti papildomai“.