Trečiadienį, spalio 23 d., VU GMC vyko vidinių kandidatų į VU Tarybą debatai.

Gamtos mokslų interesų srities biochemijos, geologijos, fizinės geografijos, paleontologijos, biologijos, biofizikos, ekologijos ir aplinkotyros, botanikos, zoologijos kryptyse kandidatuoja VU GMC mokslininkai: prof. Saulius Klimašauskas, prof. Juozas Rimantas Lazutka ir prof. Aurelija Žvirblienė.

Trečiadienio debatuose vienas kandidatas – prof. S. Klimašauskas dalyvauti negalėjo, nes šiuo metu yra mokslinėje komandiruotėje užsienyje.

Diskusijoje dalyvavę prof. J.R. Lazutka ir prof. A. Žvirblienė renginio dalyvius supažindino su savo tikslais, kuriuos keltų išrinkti į Tarybą bei uždaviniais, kuriuos siektų įgyvendinti.

Gausiai susirinkę diskusijos klausytojai kandidatų klausė apie jų, kaip pretendentų į Tarybą, požiūrį studijų, atlyginimų, tarptautiškumo, universiteto valdymo ir kitais klausimais.

Diskusijos įrašą galite žiūrėti čia: