Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija šiandien oficialiai įregistravo kandidatus į VU Tarybą.

Visą jų sąrašą su pagrindine informacija apie kiekvieną galite rasti VU tinklapio specialioje skiltyje Rinkimai į VU Tarybą.

Nuo šiandien iki spalio 25 d. (imtinai) skelbiamas agitacinis laikotarpis.

Agitacinio laikotarpio metu be pačių kandidatų savarankiškų agitacinių iniciatyvų bus organizuojami ir bendri debatai pagal atskiras interesų sritis.

Rinkimų į VU Tarybą agitaciniu laikotarpiu VU GMC taip pat vyks vidinių kandidatų debatai. Debatai numatyti spalio 23 d., 17 val. VU GMC R-401 auditorijoje (moderatorė – prof. Edita Sužiedėlienė).

Tarybos rinkimai Vilniaus universitete vyks 2019 m. lapkričio 4-5 d. Išankstinis balsavimas numatomas 2019 m. spalio 28-29 d. Konkrečios rinkimų vietos ir rinkėjų sąrašai bus paskelbti artimiausiu metu VU tinklapio specialioje skiltyje Rinkimai į VU Tarybą