Tarptautinės dvišalės sutartys - tai Vilniaus universiteto ir užsienio universiteto susitarimas bendradarbiauti ir vykdyti studentų mainus.

Puiki galimybė studentams, norintiems semestrą ar du mokytis Australijoje, Singapūre, Japonijoje, Korėjoje, Kinijoje, Kanadoje, Taivane, Tailande, Brazilijoje, Rusijoje ir t.t.

• Tarptautinė sutartis studentams garantuoja nemokamą mokslą semestrui arba akademiniams metams užsienio universitetuose.
  • Kai kurios sutartys numato galimybę gauti stipendiją ir/arba nemokamą apgyvendinimą
  • Dvišalės sutarties pagrindu išvykti galima ne vieną kartą (studijų užsienyje laikotarpis neturi viršyti pusės atitinkamos pakopos studijų trukmės).

Vilniaus universitetas yra sudaręs dvišales tarptautines sutartis su daugiau nei 190 pasaulio universitetų, tačiau studentų mobilumas vykdomas tik 70 sutarčių pagrindu. Europinės sutartys skirtos daugiausia administraciniam bendradarbiavimui.

Atrankos procesas

Studentas privalo pasirinkti pageidaujamą universitetą (-us) iš nurodyto sąrašo, suderinti studijų programą su savo fakultetu (jei nurodyti keli universitetai, studijų programas reikia derinti kiekvienam paraiškoje nurodytam universitetui) ir iki nurodyto termino Tarptautinių ryšių skyriaus koordinatoriui pateikti šiuos dokumentus:

1. Paraišką vidinei atrankai
  2. Studijų sutartį (Learning Agreement) - studijų sutartis/-ys privalo būti patvirtinta/-os fakulteto koordinatoriaus/-ės, fakultetų koordinatorių kontaktai čia;
  3. Motyvacinį laišką lietuvių k ar anglų k..;
  4. Akademinę pažymą anglų k.

Daugiau informacijos rasite čia