VU GMC dirbantys mokslininkai sako, kad mokslas – tai nuostabi kelionė, todėl ir Jus kviečiame keliauti kartu!

VU GMC gali tapti Jūsų kelionės į mokslo pasaulį pradžia. Šioje kelionėje bus gausu naujų atradimų, įspūdžių bei patirčių. Joje netrūks naujų draugų ir turiningo laisvalaikio. Šioje kelionėje Jums atsivers ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio gyvybės mokslų horizontai.

Be abejo, šioje kelionėje gali pasitaikyti ir iššūkių, tačiau jie tik dar labiau paskatins tobulėti. Be to, mūsų dėstytojai, mokslininkai, administracija visada bus pasirengusi ištiesti pagalbos ranką.

Prisijunkite prie mūsų ir keliaukime kartu!

(spauskite ant paveikslėlio)

GMC