Antradienį, birželio 11 d., Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (VU GMC) vyko JAV-LT alumnų verslumo seminaras.

Seminaro metu į VU GMC atvykusems alumnams buvo pristatytos trys temos. VU GMC direktorius prof. G. Valinčius skaitė paskaitą „Gyvybės mokslai ir pramonė – kelias į šalies gerovę“. Juozas Nainys, atstovaujantis „Droplet Genomics“, pristatė temą „Iššūkiai ir galimybės vystant „deep-tech“ startuolius Lietuvoje“, o „70 Ventures“ atstovas Gytenis Galkis pristatė temą „Ar sunku pakeisti pasaulį ir kodėl startup‘ai žlunga“?

Po renginio svečiams buvo organizuota ekskursija po VU GMC. Centro atstovai renginio dalyvius supažindino su GMC istorija, struktūra, parodė laboratorijas, auditorijas, papasakojo apie pagrindines tyrimų kryptis bei ateities tikslus.