JAV-LT Alumnų asociacija, bendradarbiaujant su JAV Ambasada, kviečia visus JAV ambasados Lietuvoje organizuojamų ir kuruojamų akademinių ir profesinių stažuočių dalyvius bei alumnus teikti paraiškas dalyvavimui 2019 m. „Alumnų stipendijų programoje“.

Programos metu alumnai dirbs mažose komandose (3-5 asmenys), kurių tikslas – dalijantis žiniomis ir patirtimi, sukurti inovatyvų Lietuvai aktualios problemos sprendimą.

Galimos alumnų projektų tematikos: švietimas, mokslas ir technologijos, visuomenės sveikata, skaidrumas ir valdymas, pilietinė visuomenė, ekonomikos vystymas, verslumas, prekyba, energetinis saugumas, žmogaus teisės, bankininkystė ir finansai.

Komandos turės vienerius metus savo projekto įgyvendinimui. Kiekviena komanda dirbs su dviem mentoriais, kurie koordinuos komandą ir veiks kaip grupės projekto konsultantai. Komandoms bus organizuojami trys mokymų seminarai, kuriuose pranešėjai iš JAV ir Lietuvos gilins projekto dalyvių žinias apie projektų vadybą, socialinių tinklų rinkodarą ir kitas aktualias temas. Alumnų projektų rezultatai bus pristatomi viešame finaliniame programos renginyje.

Kiekviena komanda gali gauti iki 4000 USD finansavimą, skirtą projekto įgyvendinimui.

Šiais metais Alumnų stipendijų programoje bus pakviesta dalyvauti ~15 JAV-LT alumnų.

Paraiškos teikimas ir dalyvių atranka

Paraiškos teikiamos iki birželio 21 d. Užpildytą paraišką (ją rasite paspaudę čia) siųsti el. paštu:

Paraiškas dalyvavimui programoje alumnai teikia individualiai.

Paraiškas vertins ir dalyvius atrinks „Alumnų stipendijų programos“ valdybos nariai.

Paraiškų atrankos rezultatai bus paskelbti birželio 28 d.

Turėdami papildomų klausimų, juos siųskite: