VU GMC mokslininkui dr. Aurelijui Burokui JAV įteiktas Somerfeld-Ziskind apdovanojimas už jo mokslinius tyrinėjimus.

VU GMC dirbantis dr. Aurelijus Burokas svečiavosi JAV, kur jam buvo įteiktas Somerfeld-Ziskind apdovanojimas. Dr. A. Burokas įvertintas už jo publikaciją apie prebiotikų įtaką mikrobiotos-žarnyno-smegenų ašiai.

Garsios JAV mokslininkės E. Somerfeld-Ziskind vardu pavadintą apdovanojimą Biologinės psichiatrijos draugija kasmet įteikia vienam mokslininkui, publikavusiam naujus tyrinėjimus šioje srityje.

Somerfeld-Ziskind apdovanojimą yra gavę Alabamos, Kalifornijos, Bonos ir kitų pasaulinio garso universitetų darbuotojai.

Didžiuojamės, kad šį sąrašą papildė ir VU GMC atstovas.