Šiemet naujus studijų ir mokslo metus pradėsime rugsėjo 3 d. Kviečiame dalyvauti tradicinėje studijų metų pradžios šventėje „Renovatio studiorum“.

Šventės programa:

9.30 val. – VU vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme (Universiteto g. 3). Universiteto vėliavą iškels VU Gyvybės mokslų centro (GMC) direktorius dr. Gintaras Valinčius.
11.00–12.00 val. – studijų metų atidarymas (VU GMC R106 aud.).
12.00–13.00 val. – pirmakursių susitikimas su kuratoriais (VU GMC R106 aud.).
14.45 val. – VU darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į VU centrinius rūmus, Didįjį kiemą nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.
15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios „Renovatio studiorum“ ceremonija VU Didžiajame kieme (Universiteto g. 3).
16.30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje.
18.00 val. – maldos vakaras „Viltis neapgauna“ su VU Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).