Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje įteikti balakaluro bei magistro diplomai VU Gyvybės mokslų centro absolventams.

Išsakydamos šiltus sveikinimo žodžius bei palinkėjimus diplomus įteikė VU vicerektorė prof. Edita Sužiedėlienė bei VU GMC direktoriaus pavaduotoja studijoms dr. Ingrida Prigodina Lukošienė. Absolventus iškilmingose bakalauro bei magistro diplomų teikimo ceremonijose šmaikščiai pasveikino Gyvybės mokslų centro išskirtinis profesorius Rolandas Meškys.

Bakalauro studijas baigusiųjų vardu padėkas išsakė Neurobiofizikos studijų programos absolventė Kornelija Buivydaitė, o magistro studijas baigiusiųjų vardų – Molekulinės biotechnologijos studijų programos absolventas Lukas Krasauskas.

Muzikinis sveikinimai absolventams ir jų svečiams skriejo nuo vargonininkų Aušros Motuzaitės-Pinkevičienės ir Vido Pinkevičiaus bei solisto Modesto Jankūno.

Bakalauro kvalifikacinis laipsnis suteiktas bei diplomai įteikti iš viso 156 Gyvybės mokslų centro nuolatinių studijų absolventams, iš jų – 5 Magna cum laude (su dideliu pagyrimu) bei 13 Cum laude (su pagyrimu).
VU GMC bakalauro studijos apima biologijos, genetikos, mikrobiologijos, molekulinės biologijos bei neurobiofizikos studijų programas.

Magistro kvalifikacinis laipsnis ir atitinkamas diplomas šiemet suteiktas 83 nuolatinių magistro studijų absolventams, iš jų – 8 Magna cum laude (su dideliu pagyrimu) bei 9 Cum laude (su pagyrimu).
VU GMC magistro studijos apima aplinkotyros ir aplinkotvarkos, biochemijos, biofizikos, biologinės įvairovės, genetikos, mikrobiologijos, neurobiologijos, molekulinės biologijos bei molekulinės biotechnologijos studijų programas.

Daugiau nuotraukų rasite VU Gyvybės mokslų centro Facebook paskyroje (VU Gyvybės mokslų centras).

VU (Justino Auškelio) nuotr.

Diplomai2023 magistrai1r

Diplomai2023 bakalaurai1r