Vilniuje viešintis Airijos parlamento Atstovų rūmų (Dáil Éireann) pirmininkas Seánas Ó‘Fearghaílas su delegacija apsilankė Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (VU GMC).

Svečius iš Airijos pasitikęs VU partnerystės prorektorius dr. Artūras Vasiliauskas jiems pristatė universitetą ir jo istoriją. Vėliau VU GMC direktoriaus pavaduotojas dr. Kastis Krikštopaitis papasakojo apie patį centrą ir jo mokslinę veiklą. Svečiai lankėsi VU GMC mokslininkų prof. Lino Mažučio ir dr. Mariaus Dagio laboratorijose, kuriose susipažino su vykdomais tyrimais ir jų praktiniu pritaikymu. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės sustiprinti Lietuvos ir Airijos bendradarbiavimą mokslo srityje.