„Vilnius-Lithuania iGEM“ komanda kartu su VU Gyvybės mokslų centru (GMC) balandžio 25 d. kviečia švęsti Tarptautinę DNR dieną.

Šiemet ji mini įspūdingas sukaktis. Prabėgo 65-eri metai nuo mokslininkų James’o Watsono ir Francis Cricko sukurto ir šiandien jau mums įprastu tapusio DNR modelio, o šiais metais žmogaus genomo projektui sukanka 15 metų. Ta proga „Vilnius-Lithuania iGEM“ komanda kviečia atrasti 15 būdų, kaip žmogaus genomo tyrinėjimai pakeitė mūsų pasaulį.

Balandžio 25 d. moksleiviai kviečiami į orientacines varžybas, kuriose laukia tiek gyvybės mokslų atradimai, tiek užduotys, tiek apdovanojimai ir prizai. Universiteto bendruomenės 16.30 val. R102 aud. laukia VU GMC profesoriaus Rolando Meškio paskaita #DaromDNR. Nuo 17.30 val. vyks diskusija „Kaip svajones paversti idėjomis, o idėjas – realybe“. Joje dalyvaus prof. R. Meškys, partneris ir investuotojas („Zabolis & partners“) Algirdas Baltaduonis ir  MTEP vyresnysis grupės vadovas (UAB „ThermoFisher Scientific“) dr. Juozas Šiurkus.

Tarptautinė DNR diena VU GMC rengiama pirmą kartą.

Renginio paskyra Facebook'e