Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras (VU GMC) tapo pirmuoju akademiniu padaliniu, kuriame pradėta vykdyti mentorystė.

Pilotiniame veiklos etape sutiko dalyvauti 10 savanorių mentorių ir tiek pat studentų. Kovo 29 d. VU GMC atstovai pažymėjo mentorystės pradžią bendrame renginyje, kurio dalyviai galėjo pirmą kartą susitikti ir susipažinti, taip pat išgirsti naudingos informacijos ir patarimų tolesniam bendravimui.

Mentoryste siekiama sudaryti draugišką aplinką ir globą visapusiškam studento asmenybės augimui. Ši veikla padeda užmezti glaudesnius ilgalaikius dėstytojų, alumnų ir studentų tarpusavio santykius.

Studentai, siekiantys pagerinti akademinius ir asmeninius pasiekimus, norintys suprasti, kokios galimybės laukia baigus universitetą, ieškantys vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį, svajojantys įsitraukti į universiteto mokslinę veiklą, dvejojantys dėl aukštesnės pakopos studijų pasirinkimo, dabar galės įgyvendinti savo tikslus ir uždavinius padedami patyrusių, sėkmingų, gebančių įkvėpti patarėjų – mentorių.

Daugiau informacijos apie VU mentorystę suteiks veiklos koordinatorė Inga Dundulytė el. paštu arba telefonu +370 5 236 6010.