VU Gyvybės mokslų centras įteikė pirmuosius šių metų diplomus.

Juos gavo 13 magistro studijų molekulinės biologijos krypties studentų, sėkmingai baigusių 1,5 metų trukusias studijas, parašiusių baigiamąjį darbą ir jį apgynusių. Iš 13 absolventų  4 gavo Magna Cum Laude diplomus, 1 - Cum Laude diplomus.

VU GMC diplomų teikimo šventė vyko VU Mažojoje auloje (centriniuose rūmuose). Diplomus įteikė VU studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, VU GMC direktorius prof. dr. Gintaras Valinčius, jo pavaduotoja studijoms doc. dr. Ingrida Prigodina Lukošienė bei Molekulinės biologijos studijų programos pirmininkė doc. dr. Aušra Sasnauskienė.
Studentų vardu žodį tarė Magna Cum Laude magistrė Agnė Pociūtė.