Šį rudenį Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras (VU GMC) mini savo įkūrimo 5 metų sukaktį. Ta proga šventiniai renginiai vyks visą savaitę spalio 4-8 dienomis.

Pirmadienį, spalio 4 d., 14 val. VU GMC sveikins garbūs svečiai, VU GMC direktorius prof. Gintaras Valinčius apžvelgs 5 metų centro istoriją, o vėliau vyks diskusija apie centro ateitį „Gyvybės mokslų centras 2026-aisiais“.

Antradienį, spalio 5 d., 12 val. prie pagrindinio įėjimo į GMC vyks krokų sodinimo akcija – taip norima papuošti aplinką pavasarį pražysiančiomis gėlėmis. Kitomis dienosmis vyks VU GMC bendruomenei skirti renginiai.