Rugsėjo 10 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) visą gyvybės mokslų industrijos bendruomenę kviečia į tinklaveikos renginį „Šiuolaikinio mokslininko pasirinkimai“. Kaip keičiasi mokslininko portretas? Kokias naujas karjeros perspektyvas pavyksta apčiuopti Lietuvos mokslininkams?

Rugsėjo 10 d. MITA - Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra visą gyvybės mokslų industrijos bendruomenę kviečia dalyvauti tinklaveikos renginyje ŠIUOLAIKINIO MOKSLININKO PASIRINKIMAI.

Jo metu išgirsite 3 įkvepiančius pranešimus apie visiškai skirtingas mokslininkų patirtis ir diskusiją apie mokslininkų karjeros kelius bei klystkelius. Po renginio vyks tinklaveika.

Dalyvauja:

• VU neuromokslininkė dr. Urtė Neniškytė;
  • Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) mokslininkas dr. Arūnas Stirkė;
  • startuolio „Delta Biosciences“ įkūrėjas Dominykas Milašius;
  • VU Gyvybės mokslų centro mokslininkas prof. Virginijus Šikšnys;
  • LSMU prorektorė mokslui prof. habil. dr. Vaiva Lesauskaitė;
  • „Thermo Fisher Scientific“ mokslo direktorius prof. dr. Arvydas Lubys;
  • „Delta Biosciences“ inžinerijos vadovas, EMBO dotacijos laimėtojas dr. Algirdas Toleikis.

Renginio pradžia 15 val.

Moderatorius - Lukas Keraitis.

Renginys nemokamas. Dalyviams būtinas Sveikatos pasas.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/tinklaveikos-renginys-siuolaikinio-mokslininko-pasirinkimai

Šiuolaikinio mokslininko pasirinkimai