Gyvybės mokslų ir IT entuziastus @Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) rugsėjo 17-19 d. kviečia dalyvauti 3 dienų iššūkyje – „BioHakatonas | Sveikatos kodas 2021“!
Tai puiki galimybė profesionalams ir mėgėjams susiburti ir ieškoti inovatyvių sprendimų sveiko senėjimo srityje. Dalyvių registracija jau prasidėjo!

biohakatonas sveikas senejimas2

Renginio metu dalyviai turės galimybę pademonstruoti savo įgūdžius sprendžiant problemas šiomis temomis:
• skaitmeniniai sprendimai senatvinėms ligoms palengvinti;
• ankstyva senatvinių ligų diagnostika, telemedicinos sprendimai, duomenų, padedančių nustatyti ligų tendencijas, apdorojimas.
• senyvo amžiaus žmonių sveikatą lemiančių gyvenimo įpročių formavimas ir motyvacija pokyčiams.
• individualizuoti sprendimai priežiūrai (asmens namuose, globos namuose ar slaugos ligoninėje) ar kt.

Idėja turi būti nauja – dar nepristatyta hakatonuose, kūrybinėse dirbtuvėse ar panašiuose idėjos vystymui skirtuose renginiuose.

Intensyvaus darbo metu komandoms pagalbą bei konsultacijas teiks mentoriai – savo sričių profesionalai, lauks atviros Lietuvos bei užsienio lektorių paskaitos.
Geriausi biohakatono metu sukurti sprendimai bus apdovanoti piniginiais prizais.

Dėmesio! Dalyvių skaičius ribotas, todėl nedelskite ir registruokitės

„BioHakatonas | Sveikatos kodas 2021“ laukia Jūsų!