VU Gyvybės mokslų centro padalinyje, EMBL Partnerystės institute, darbą pradeda naujai kuriamos grupės vadovas dr. Patrick Pausch.

Jo vadovaujama grupė kurs ir plėtos CRIPSR-Cas molekulinius įrankius, taikomus žmogaus sveikatos ir biotechnologijų srityse. Į VU Gyvybės mokslų centrą dr. P. Pausch atvyksta iš University of California Berklyje, kur iki šiol kelis metus dirbo dr. Jennifer Doudna grupėje.
„Neabejoju, kad tiek vadovo, tiek naujos grupės narių patirtys reikšmingai praturtins mūsų centro mokslinių tyrimų kryptis genomo redagavimo srityje, prisidės prie tarpdisciplininių tyrimų plėtros bei skatins bendradarbiavimą tarp VU GMC ir EMBL mokslininkų. Linkiu kuo geriausios sėkmės naujai tyrimų grupei. Patrickai, sveiki atvykę į VU Gyvybės mokslų centrą!“ – džiaugėsi dr. Gintaras Valinčius, VU GMC direktorius.