Džiaugiamės ir didžiuojamės, kuomet aukščiausius įvertinimus gauna mūsų bendruomenės nariai!

Už aktyvią COVID-19 koronaviruso pandemijos valdymo veiklą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžių gavo dr. Aurelija Žvirblienė – Lietuvos mokslų akademijos tikroji narė, VU Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto Imunologijos ir ląstelės biologijos skyriaus vedėja, Lietuvos imunologų draugijos viceprezidentė, Lietuvos Respublikos Prezidento, Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuotų COVID-19 vakcinacijos ekspertų darbo grupių narė.

Toks pat apdovanojimas įteiktas ir dr. Editai Sužiedėlienei - VU vicerektorei ir mokslo prorektorei, LR Prezidento Sveikatos ekspertų tarybos Visuomenės sveikatos priemonių grupės koordinatorei, galiausiai - VU GMC dėstytojai.

Širdingai sveikiname, didžiuojamės jumis ir džiaugiamės jūsų įvertinimu! Triskart valio!!!

LR Prezidentūros/ Roberto Dačkaus nuotr.

suziedeliene 642x410