VU Rektorius  nurodė skirti apdovanojimus už reikšmingus mokslo pasiekimus 2020 metais geriausių mokslinių darbų autoriams ir (arba) autorių kolektyvams, tarp kurių yra ir GMC atstovai.

Geriausios gamtos, medicinos ir sveikatos ir technologijos mokslo sričių publikacijos kategorijoje apdovanojimai atiteko:

Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto jaunesniajai mokslo darbuotojai Ingai Songailienei, doktorantui Jonui Juozapaičiui, vyresniajai mokslo darbuotojai dr. Giedrei Tamulaitienei, vyresniajai tyrėjai Audronei Rukšėnaitei, vyriausiajam mokslo darbuotojui dr. Giedriui Sasnauskui, vyriausiesiems mokslo darbuotojams (su išskirtinio profesoriaus kategorija) dr. Česlovui Venclovui ir dr. Virginijui Šikšniui už straipsnį: Songailienė, Inga; Juozapaitis, Jonas; Tamulaitienė, Giedrė; Rukšėnaitė, Audronė; Šulčius, Sigitas; Sasnauskas, Giedrius; Venclovas, Česlovas; Šikšnys, Virginijus. HEPN-MNT toxin-antitoxin system: the HEPN ribonuclease is neutralized by OligoAMPylation // Molecular cell. Cambridge, MA : Cell Press. ISSN 1097-2765. eISSN 1097-4164. 2020, vol. 80, p. [1-16]. DOI: 10.1016/j.molcel.2020.11.034.

Gyvybės mokslų centro Biochemijos instituto vyriausiajam mokslo darbuotojui (su išskirtinio profesoriaus kategorija) dr. Rolandui Meškiui ir mokslo darbuotojui dr. Daliui Ratautui už straipsnį: Ramašauskas, Lukas; Meškys, Rolandas; Ratautas, Dalius. Real-time glucose monitoring system containing enzymatic sensor and enzymatic reference electrodes // Biosensors and bioelectronics. Oxford : Elsevier Ltd. ISSN 0956-5663. eISSN 1873-4235. 2020, vol.164, art. no. 112338, p. 1-7. DOI: 10.1016/j.bios.2020.112338.

Geriausio taikomojo darbo kategorijoje atiteko:

Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto vyriausiajam mokslo darbuotojui (su išskirtinio profesoriaus kategorija) habil. dr. Sauliui Klimašauskui, vyriausiajam mokslo darbuotojui dr. Giedriui Vilkaičiui ir doktorantei Mildai Mickutei už taikomąjį darbą „Viengrandinės RNR analizės metodai“ (Analysis of single-stranded RNA).

Sveikiname!