2021 m. sausio 28 d. į pirmąjį posėdį susirinko naujos sudėties VU GMC Taryba.

Pagal Tarybos darbo reglamentą (toliau – Reglamentas), posėdžiui pirmininkavo vyriausias pagal amžių Tarybos narys – prof. Virginijus Šikšnys.

Pranešta, kad pirmojo posėdžio metu, remiantis Reglamentu, vyks Tarybos pirmininko (-ės) rinkimai. GMC Tarybos pirmininkas (-ė) yra renkamas (-a) slaptu balsavimu. Posėdis vyko nuotoliniu būdu, pareikšti savo nuomonę dėl Tarybos pirmininko (-ės) kandidatūros Tarybos nariams suteikta galimybė naudojantis “MsTeams” programa.

Tarybos nariai turėjo teisę siūlyti kandidatus į pirmininko postą. Buvo pasiūlyti du kandidatai, iš kurių vienas rinkimuose dalyvauti atsisakė.

Rinkimuose dalyvavo 1 kandidatas – prof. V. Šikšnys. Už prof. V. Šikšnio kandidatūrą balsavo 13 iš 15 Tarybos narių, vienas balsuotojas (-a) susilaikė, ir vienas (-a) buvo prieš.

Prof. V. Šikšnys Tarybos pirmininku išrinktas pakartotinai. Jis praėjusią kadenciją taip pat vadovavo GMC Tarybai.

Posėdžio metu taip pat išrinkta pirmininko pavaduotoja. Ja tapo dr. Daiva Baltriukienė.

Sveikiname išrinktąjį Tarybos pirmininką ir jo pavaduotoją!