Gegužės 2-6 dienomis Granados universitete, Ispanijoje, vyko ARQUS AL7 tarptautinis forumas tema „Diversity, interdisciplinarity and social challenges“. Jame dalyvavo daugiau nei 40 studentų iš Vilniaus, Bergeno, Granados, Graco, Leipcigo, Liono ir Padujos universitetų.

Renginio metu studentai dalyvavo tarptautinėse diskusijose Europos socialinės bei bioįvairovės temomis, nagrinėjo vietines, regionines bei globalias įvairovės problemas ir iššūkius. Tuo pačiu jie gavo komandinio darbo, duomenų rinkimo ir analizavimo bei rezultatų pateikimo patirties, užmezgė ryšius su kitų šalių universitetų mokslininkai bei studentais.
Vilniaus universitetą atstovavo dėstytojai iš Gyvybės mokslų centro dr. Arūnas Samas ir dr. Irena Nedveckytė, bei studentai Agnija Fedukovičiūtė (GMC), Rugilė Normantaitė (GMC), Ramūnas Pranauskas (CHGF), Tabriz Mamarakhimov (EVAF), , Melita Vilkevičiūtė (TSPMI), Austėja Norkutė (TF).