PASKAITA. „Išmaniosios varlės ir kitos džiunglių paslaptys“

Išgirdus apie varliagyvius, daugumai nekyla minčių apie po žeme gyvenančias ir į sliekus panašias kirmrausas arba apie spalvingas ir savo vaikais besirūpinančias varles medlaipes. Lietuvoje tėra 13, o visame pasaulyje virš 8000 varliagyvių rūšių ir jų didžiausia įvairovė slypi šiltuose ir drėgnuose atogrąžų miškuose. Šio susitikimo metu Andrius Pašukonis pasidalins įspūdžiais, užfiksuotais momentais ir atradimais iš ekspedicijų tyrinėjant varliagyvius Pietų Amerikos atogrąžų miškuose. Susipažinsime su varliagyvių formų ir gyvenimo būdų įvairove, jų tyrimėjimo ypatumais ir jiem kylančiomis grėsmėmis.

Kas rengia: Dr. Andrius Pašukonis

Kur: R401 a., VU Gyvybės mokslų centras, Saulėtekio al. 7, Vilnius

Informacija apie renginį

Renginio pradžia 2024-04-09 2:30 pm