Antradienį, birželio 16 d., VU GMC svečiavosi LR Ministro Pirmininko S. Skvernelio patarėjas sveikatos apsaugos klausimais J. Kairys.

Susitikimo su VU GMC atstovais metu J. Kairys padėkojo Gyvybės mokslų centro bendruomenei už aktyvų indėlį koronaviruso SARS-CoV-2 sukeliamos infekcijos COVID-19 mėginių testavime bei konsultacijas, kurias VU GMC mokslininkai teikė sprendimų priėmėjams ir visuomenei.

Svečias susitikimo metu taip pat įteikė LR Ministro Pirmininko S. Skvernelio padėkos raštus VU GMC direktoriui prof. G. Valinčiui ir VU GMC profesorei, imunologei A. Žvirblienei.

Pasak J. Kairio, pasaulinės pandemijos fone VU GMC parodyta iniciatyva atskleidė Gyvybės mokslų centro vadovybės bei darbuotojų pilietinį sąmoningumą ir aukštą socialinės atsakomybės suvokimą.

„Gyvybės mokslų centro bendruomenės geranoriškumas, ryžtas ir motyvacija tapo mums visiems pavyzdžiu, kaip turimas žinias ir įgūdžius galima panaudoti didingiems darbams“, - sakė svečias.

VU GMC direktorius prof. G. Valinčius padėkojo už MInistro Pirmininko dėmesį GMC bendruomenei bei patikino, kad Gyvybės mokslų centras ir toliau sieks savo kompetencijomis ir infrastruktūra dalintis su šalies visuomene.