Vilniaus universiteto (VU) Senate nuspręsta visas studijų veiklas VU iki šio pavasario semestro pabaigos vykdyti nuotoliniu būdu, o nuotolinio darbo terminas pratęstas iki gegužės 31 d.

Visos kitos su nuotoliniu darbu susijusios anksčiau nustatytos taisyklės taip pat galioja. Vis dėlto, atsižvelgiant į karantino švelninimą valstybėje, VU taip pat laikantis visų atsargumo priemonių pradedamos teikti kai kurios paslaugos, todėl nuo gegužės 8 d. lankytojus priims Botanikos sodas, o nuo gegužės 15 d. bus galima apsistoti Vilniaus universiteto poilsio centruose.

Teniso aikštyną lankytojams jau atvėrė Sveikatos ir sporto centras, o nuo gegužės 18 d. planuojama leisti ir individualiai sportuoti vidaus patalpose. Visos studijų veiklos nuotoliniu būdu bus vykdomos iki pavasario semestro pabaigos.Nuotoliniu būdu vyks ir baigiamųjų darbų gynimai.

Visa informacija apie kintančią situaciją skelbiama ir nuolat atnaujinama specialioje VU tinklalapio skiltyje.