Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras (VU GMC) skelbia konkursą Biotechnologijos instituto direktoriaus (-ės) pareigoms užimti 5 (penkerių) metų kadencijai.

Šiuo metu Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos institute ieškome:

Direktoriaus (-ės)

Darbo pobūdis

• Kurti ir įgyvendinti Instituto veiklos planą, vadovaujantis Universiteto strateginiu veiklos planu bei Gyvybės mokslų centro veiklos planu;
  • Užtikrinti Instituto veiklos atitikimą Universiteto Statutui, kitiems įstatymams, Universiteto teisės aktams, Gyvybės mokslų centro bei Biotechnologijos instituto nuostatams;
  • Užtikrinti Instituto mokslinių tyrimų efektyvumą bei raidos kokybę;
  • Plėsti Instituto tarptautinius ir verslo ryšius;
  • Užtikrinti efektyvų Instituto finansinių ir žmogiškųjų išteklių valdymą;
  • Teikti Gyvybės mokslų centro direktoriui siūlymus ir ataskaitas, susijusius su Instituto vykdoma mokslo ir studijų veikla.

Reikalavimai:

• Turėti daktaro mokslinį laipsnį (gamtos mokslų srityje);
  • Turėti vadybinės patirties;
  • Gerai išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymą, Universiteto statutą, kitus įstatymus ir poįstatyminius teisės aktus, reguliuojančius Universiteto veiklą ir gebėti juos tinkamai taikyti praktikoje;
  • Gerai mokėti anglų kalbą;
  • Gebėti dirbti savarankiškai ir komandoje, turėti puikius lyderystės, derybinius, bendravimo, organizacinio darbo įgūdžius;
  • Gebėti kurti ir palaikyti ryšius, bendradarbiauti su išoriniais partneriais iš įvairių mokslo bei verslo sričių.

Jeigu susidomėjote, kviečiame pateikti žemiau nurodytus dokumentus (lietuvių kalba).

Reikalingi dokumentai:

• Prašymas dalyvauti konkurse;
  • Gyvenimo aprašymas (CV);
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • Mokslinį laipsnį nurodančio dokumento kopija;
  • Motyvacinis laiškas ir veiklos programa (ne daugiau kaip 1 psl.).

Dokumentai pateikiami el. paštu arba arba užklijuotame voke GMC rinkimų komisijai adresu Saulėtekio al. 7, C510 kab. arba C526, LT-10257, Vilnius, Lietuva, iki 2019 m. lapkričio 12 d. 16:00 val. (vietos laiku). Vėliau pateikti dokumentai nebus priimami.

Svarbu: Jei dokumentai buvo siunčiami elektroniniu paštu, jų originalai arba kopijos užklijuotame voke taip pat turi būti pristatyti VU GMC rinkimų komisijai paštu arba per kurjerių tarnybą iki 2019 m. lapkričio 12 d. Dokumentai pašto (kurjerių) tarnybai turi būti įteikti ne vėliau kaip lapkričio 11 d. ir ant voko turi būti tai patvirtinantis pašto (kurjerių tarnybos) spaudas.

Kandidatų į VU GMC Biotechnologijos instituto direktoriaus poziciją debatų (programų pristatymų instituto bendruomenei) pradžia - 2019 m. lapkričio 14 d. 14 val.

Direktorių 2019 m. lapkričio 21 d. slaptu balsavimu rinks Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Instituto mokslo darbuotojai ir dėstytojai.

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

Eugenijus Jovaiša, el. paštas , tel. +370 5 223 4380, +370 6 82 72977