„Instruct-ERIC“ - tai Europos mokslinių tyrimų infrastruktūra, sudaryta iš 16 šalių narių. Narystė „Instruct-ERIC“ tinkle Lietuvos struktūrinės biologijos tyrėjams suteikia galimybę gauti finansuojamą prieigą prie aukščiausios klasės paslaugų ir technologijų 11-oje „Instruct“ centrų visoje Europoje.

Seminaro metu pranešimus skaitė „Instruct-ERIC“ direktorius Prof. Dr. Harald Schwalbe, „Instruct-FI“ Tarybos pirmininkė Prof. Dr. Sarah Butcher, „Instruct-ES“ Tarybos pirmininko pavaduotojas Prof. Dr. José Maria Carazo, VU GMC vyresnioji mokslo darbuotoja Dr. Giedrė Tamulaitienė.

Instruct ERIC 20231024