VU GMC lankėsi Europos kosmoso agentūros (EKA) atstovai (nuotraukoje priekyje iš dešinės į kairę) Jennifer Ngo-Anh ir Michele Iapaolo.

Lietuvai tapus EKA nare atsivėrė naujos finansavimo galimybės. Šio vizito metu svečiai susipažino su VU GMC bei mokslininkams papasakojo apie EKA finansavimo galimybes.
M. Iapaolo yra atstovas Lietuvai ir dirba Gebėjimų ir paramos šalims skyriuje. Jo komanda rūpinasi konkrečių nacionalinių programų įgyvendinimu naujosiose EKA valstybėse narėse.
J. Ngo-Anh yra Žmonių ir robotų tyrimų direktorato grupės vadovė. Ji atsakinga už EKA antžeminės ir kosminės (pvz., Tarptautinės kosminės stoties) mokslinės veiklos koordinavimą žmogaus tyrimų, biologijos ir fizinių mokslų srityse.

EKA nare Lietuva tapo pernai.