Instruct-ERIC skelbia, kad naująja Instruct-ERIC centro (Instruct-ERIC Hub) koordinatore tapo Dr. Silke Schumacher. VU Gyvybės mokslų centro bendruomenei ji žinoma, kaip VU GMC Tarptautinės patarėjų tarybos narė, buvusi EMBL direktorė tarptautiniams ryšiams. Dr. Silke Schumacher naujas pareigas pradės eiti kovo 1 d.

Instruct-ERIC centro koordinatorė atstovauja Instruct direktorių atliekant daugelį kasdienių užduočių, reikalingų operatyviai valdyti Instruct centrą, užtikrinti, kad Instruct-ERIC veiktų teisėtai ir efektyviai. Instruct-ERIC centro komandoje dirba 12 komandos narių.
Instruct-ERIC sausio pradžioje paskyrė prof. Harald Schwalbe naujuoju direktoriumi, šiose pareigose pakeitusį prof. serą David Stuart.

Instruct-ERIC yra mokslinių tyrimų infrastruktūra, teikianti struktūrinės biologijos technologijas, todėl užimti šias pareigas reikalingas mokslinis išsilavinimas. Instruct biuras įsikūręs Oksforde, Jungtinėje Karalystėje.