Paskirtos devynios pirmosios VU Gyvybės mokslų centro (GMC) vardinės stipendijos.

Už išskirtinius mokslo pasiekimus įvertinti keturi „Vilnius-Lithuania iGEM“ komandos nariai: Auksė Gaižauskaitė, Miglė Kalvaitytė, Laurynas Karpus ir Emilija Vasiliūnaitė.

Už gerus mokslo rezultatus ir mokslo pasiekimus vardinė VU GMC stipendija atiteko biofizikos magistrantui Vilmantui Pupkiui ir mikrobiologijos ir biotechnologijos studentui Gyčiui Druteikai.

Doktorantai Kristina Stuopelytė (Biomokslų institutas), Aurimas Stulpinas (Biochemijos institutas) ir Justina Kazokaitė (Biotechnologijos institutas) vardine stipendija įvertinti už puikius mokslo pasiekimus.

GMC vardinės stipendijos skyrimo komisiją sudarė dr. Ingrida Prigodina Lukošienė (pirmininkė), dr. Aurelija Žvirblienė, dr. Virginija Bukelskienė, doktorantas Tadas Penkauskas ir studentų atstovė Gilija Grikštaitė.